Hoskinson, Cardano hakkında yine iddialı konuştu.

IOHK CEO’su ve Cardano‘nun (ADA) da baş mimarı olarak bilinen Charles Hoskinson, aynı zamanda toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum‘un (ETH) da kurucu ortaklarından birisi. Hoskinson ise bu durumdan pek memnun olmadığını ve aslında sadece ADA projesi ile anılmak istediğini vurguladı.

Charles Hoskinson Ethereum’un İzlerini Unutturmak İstiyor

24 Nisan tarihinde en alttaki tweet’i atan Hoskinson, ilerleyen günlerde kripto medya sektörünün kendisini Ethereum’un kurucu ortağı olarak tanıtmayacağını belirten Hoskinson, medyanın sadece Cardano kurucusu diyeceğini ifade etti.

Bunun kendisi için müjdeli bir gün olacağının altını çizen Hoskinson, hayatında en çok gurur duyduğu projenin de ADA olduğunu vurguladı. Ancak ne yazık ki Hoskinson şu an için bu müjdeli günü görmekten oldukça uzak. Kripto medya sektörünün ünlü ismi sadece Cardano ile anması için ADA’nın ETH’yi geçmesi veya ona eşdeğer bir seviyeye yükselmesi gerekiyor.

Bu da Hoskinson’un ADA projesinin önünde daha çok yol olduğunu gösteriyor. Hoskinson aslında bundan aylar önce ADA hakkında oldukça iddialı konuşmuş ve bundan sonraki iki ayın oldukça “verimli ve dehşet” geçeceğini vurgulamıştı.