göcek yat kiralama, göcek tekne kiralama, göcek motoryat kiralama, muğla göcek tekne, göcek, fethiye tekne kiralama, carpediem turizm göcek

Yeni web sitemiz (KiralikYatGocek.Com) hizmete girmiştir.

GÖCEK, Fethiye körfezinin uç noktasında, çam ormanları ile çevrili dağların eteklerinde bulunan ve körfeze, 12 Adalar ’a tepeden bakan Göcek; turizm alanında dünyada tanınan bir yat limanı markası olmuştur. Limanda, küçük-büyük birçok tekne, motoryat görebilmeniz için marinada yapacağınız bir gezinti, birçok bar ve restoranları ile size keyif verecektir.

Göcek, Dalaman Havaalanı’na sadece 30 km mesafededir. Tatilciler açısından bu oldukça büyük bir avantajdır. Skopea Körfezi, 12 Adalar ile sunduğu korunaklı birçok koy ile yat seyahatleri, yat turları, motoryat gezileri için ideal bir yerdir. Tersane adasında, Bizans manastırlarından antik dönem tersanesine kadar antik kalıntılar olan batıkları görebilirsiniz. Burada gece demirlemeyi zevk haline getiren meşhur bir restoran da bulunmaktadır. Genelde 12 Ada olarak bilinse de çok daha fazla ada gezilecek bulunmaktadır ve tatiliniz esnasında her gün bir adayı keyifle ve kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.

Göcek Yat KiralamaGöcek Tekne KiralamaKiralık Yat GöcekGöcek MotoryatCARPEDIEM Turizm Göcek